Zaufali nam


Przyglądając się pracy Jarka i Rafała z FilmLook marzysz, aby nie być również w pracy, tylko na swoim własnym weselu (tak nawet wtedy, kiedy zarzekałaś się, że za żadne skarby nikt nie zaciągnie cię do ołtarza). Zazdrościsz Pannie Młodej, która w obiektywie ich kamery jest piękna i prezentuje się 100 razy lepiej od nie jednej gwiazdy Hollywood. Młoda Para nie musi nic robić, a i tak efekt końcowy jest powalający i powoduje niekontrolowany potok łez.

— Ola Wielgus
Wedding Planner


Chłopcy z FilmLook to zespół, który rozumie się bez słów i pracuje zgrabniej niż baletnice z Moscow Ballet. Sprawia, że każda Panna Młoda czuje się jak księżniczka uratowana przez pięknego księcia, a każdy Pan Młody to Superman ratujący damę z opresji. Efektów końcowych ich pracy nie trzeba chwalić, bo każdy widzi gołym okiem że ich filmy to świetna i profesjonalnie wykonana robota. Chwalić i mówić natomiast należy o ich podejściu do klienta.

— Joanna Kłosińska
Wedding Planner


Jaruś Ty wiesz, że odkąd zobaczyłam zwiastun ślubny Agnieszki to się zakochałam 😁 jesteście z Rafałem mega profesjonalni, z ogromnymi umiejętnościami technicznymi, ale również poczuciem estetyki i smaku! Do tego super sympatyczni, uczciwi i rzetelni, nie sposób tego nie docenić ❤️

Malwina & Mariusz


We wanted our wedding to be perfect and it wouldn’t have been without FilmLook. They were amazing and exceeded all our expectations. FilmLook are real professionals, passionate, creative, and full of energy as well as fun to work with and they made our wedding an amazing, stress free experience. FilmLook thank you so much you made our wedding perfect!!!!!

Edyta & Julien