Opinie

 

Dziekujemy za film i super współprace!!!
Jesteście świetnymi fachowcami przy okazji bardzo pokornymi i sluchacie klienta. Nam sie z Wami bardzo dobrze wspolpracowalo:) Jestesmy bardzo zadowoleni.
Słyszałam, ze macie tez sukcesy w konkursach, wiec gratuluje!!!

Powodzenia i pozdrawiam,
Marta i Andrzej 

 

Nie ma takiego słowa, które potrafi wyrazić nasza wdzięczność, bo słowo dziękuje to za mało! Nikt lepiej nie mógł uwiecznić tak wspaniałej chwili jak FilmLook. Tak teledysk jak i film ogląda się z zapartym tchem i ze łzami w oczach. Dziękujemy Wam za profesjonalizm, niesamowite ujęcie każdego dla nas ważnego momentu! Przez cały czas byliście niewidoczni, w żaden sposób nie daliście odczuć swojej obecności, dzięki czemu każdy czuł sie swobodnie i komfortowo. FilmLook jest to firma z doświadczeniem i gwarancją satysfakcji. Pan Jarek i Pan Rafał są profesjonalistami pod każdym względem, służą radą i genialnymi pomysłami. Nasza wizja w połączeniu z ich dziełem dały niesamowity film, który na zawsze zostanie w naszych sercach i w naszej pamięci.
Z czystym sumieniem gorąco polecamy każdemu! Wybierając FilmLook macie pewność, że to co chcecie będzie takie jak chcecie! A NAWET LEPSZE 😉
Ania i Szymek

FILM LOOK Jedna z najlepszych ekip w Polsce . Możemy to powiedzieć z czystym sumieniem . Nasz reportaż zrobili genialnie Film jest konkretny dzięki czemu wracamy do niego często i najlepsze jest to że sami znajomi chcą oglądać go razem z nami Jestem wrażliwa na piękno jakość i estetyke dzieł związanych z przyjęciami weselnymi ponieważ sama jestem fotografem dlatego wybrałam Jarka i Rafała ponieważ nie bałam się im powierzyć tego dnia. Są super zgrani przez co nie są zauważalni . Działają tak jak na prawdziwych reporterów przystało . Nic dodać nic ująć są po porstu genialni POLECAMY NAJMOCNIEJ JAK TYLKO SIĘ DA Monika i Adrian https://vimeo.com/62202382

Zanim zdecydowaliśmy się na wybór firmy która uwieczni nasz wyjątkowy dzień obejrzałam tysiące filmów i ofert. Kilka maili w porach nocnych i telefonów, decyzja zapadła filmlook. Szybkie i bez problemowe podpisanie umowy pomimo dzielących nas kilometrów. Dziś wiem że nie mogliśmy wybrać lepiej. Filmlook to dwóch mężczyzn , wspaniałych fachowców, którzy świetnie się uzupełnią. Dzięki nim wspomnienia zostaną z nami na długo. Mamy świetne podziękowania dla rodziców, genialny film z wesela i jeszcze lepszy teledysk oraz trzymający w napięciu coming soon. Filmlook to profesjonaliści, podczas nagrywania nie czuliśmy ani trochę skrępowania, można na nich liczyć w każdej sytuacji:)Nie tylko mamy cudownie zatrzymane wspomnienia ale zyskaliśmy także nowych przyjaciół:)Życzymy Wam wszystkiego co dobre , bo wiemy że sukces jest w waszym przypadku nieunikniony:)
Aneta i Krzysztof

———————————————————————————————————————————————————

We wanted our wedding to be perfect and it wouldn’t have been without FilmLook.
They were amazing and exceeded all our expectations.
FilmLook are real professionals, passionate, creative, and full of energy as well as fun to work with and they made our wedding an amazing, stress free experience.
They captured everything and everyone without making us noticing them.
We can’t thank them enough for all their hard work and efforts when putting our wedding video together. They listened to every comment and request we had; nothing was ever too much for them.
My husband was against having a video crew but now says it’s the best money spent on the wedding!
I now know we will be able to look at it in 20, 30 or 40 year’s time and feel like it was yesterday…. It is something we will be able to share with our kids and hopefully grandchildren.
FilmLook thank you so much you made our wedding perfect!!!!!

Edyta and Julien

Check for yourself the trailer http://vimeo.com/77807605

——————————————————————————————————————————————————————————————

Serdecznie i z czystym sumieniem polecamy Chłopaków z Filmlook’a:)

Szybko, profesjonalnie a przede wszystkim z pasją.
Podczas ślubu i wesela Jarek i Rafał byli praktycznie niewidoczni, co dawało komfort nam i naszym gościom.

Z kolei podczas sesji plenerowych bardzo otwarci na nasze oczekiwania i prośby (a czasami były dość specyficzne:)), często wykazywali się cierpliwością, ale też serdecznością i dobrą radą, co dla nas jako osób nieprzyzwyczajonych do nagrywania było bardzo pomocne.

W montażu całości nagrań Chłopaki ponownie wykazali  się perfekcyjnością i ambicją.

       W efekcie tego mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie – dokładnie taką jaka sobie wymarzyliśmy, do której z chęcią wracamy i zapewne wracać będziemy.

       Film wbudził również zachwyt wśród naszej rodziny i znajomych – polała się nie jedna łza wzruszenia, a kilku z nich już zdecydowało się na podpisanie umowy z firmą Filmlook na oprawę ich uroczystości.

      Dziękujemy i na pewno jeszcze przy innej okazji do Was powrócimy:)

      Agnieszka & Mateusz

———————————————————————————————————————————————————————————————

Firma FilmLOOK przygotowała dla mnie film w maju w Łodzi, kręcony dwiema lustrzankami i efekt jest rewelacyjny.  Od samego początku panowie byli niezwykle uprzejmi, wyrozumiali i przyjaźni klientowi. W zasadzie byli przygotowani na rozważenie wszystkich moich pomysłów i życzeń co do filmu, nawet jeśli były one niestandardowe. Podczas kręcenia Panowie są bardzo dyskretni, ale udaje im się zarejestrować niespodziewane urocze scenki, które potem z wielkim smakiem montują w filmie wywołując efekt wzruszenia lub bardzo ciepłego uśmiechu. Montaż jest cudowny, nasi znajomi komplementują film za to, że wygląda jak kręcony na potrzeby telewizji. Myślę, że właśnie doskonałe poczucie smaku obok otwartości, niezwykle sympatycznego usposobienia i profesjonalizmu najlepiej definiuje firmę FilmLOOK. O nic nie trzeba się martwić, to ekipa ‘bezproblemowa’, wypadająca od pierwszego kontaktu i sformułowania wizji filmu najlepiej na tle wielu firm w środkowej Polsce używających lustrzanek, z którymi się kontaktowaliśmy. Zdecydowanie zachęcam do wyboru firmy FilmLOOK i podarowania sobie odrobiny magii (w przystępnej cenie), która zostanie z nami na zawsze.

pozdrawiam

Lidia Jurek

——————————————————————————————————————————————————————————————–

Polecamy z czystym sumieniem 🙂 Sympatyczni, profesjonalni, sumienni tak można opisać ich w trzech słowach 🙂 Jak zobaczyliśmy teledysk łzy radości i wzruszenia popłynęły po policzkach 🙂 Dziękujemy i pozdrawiamy całą ekipę 🙂

Dominika Jędryczka

——————————————————————————————————————————————————————————————-

 

Gdy decydowaliśmy się na usługi FilmLOOK podejmowaliśmy osobiste ryzyko gdyż w ciemno wybieraliśmy firmę, która miała uwiecznić najważniejszy dzień w Naszym życiu. Tak było kilka miesięcy temu… Dziś nie jesteście obcymi ludźmi z firmy FilmLOOK, ale Dwójką Facetów, którzy:
po pierwsze: pomogli Nam nakręcić rewelacyjne podziękowania dla rodziców i dziadków, które będą pamiątką na całe życie;
po drugie:towarzyszyli Nam w najważniejszych chwilach, uchwycili wszystko co się podczas tego dnia działo, a na koniec zmontowali naprawdę dobry materiał;
Jak już wiecie jest Ich Dwóch, Jarek i Rafał. Każdy z Nich jest inny, ale łączy Ich pasja do tego czym się zajmują. Każdy z Nich ma inne pomysły, swoją wizję kręconych scen czy montowanego materiału co daje większą różnorodność 🙂
Do tego wszystkiego są przesympatyczni co niweluje tremę u Państwa Młodych:)
Gorąco POLECAMY Jarka i Rafała!!!
Jak w przyszłości będzie Nas jeszcze stać na Ich usługi to na pewno jeszcze nie raz się spotkamy:)

Paulina & Damian

——————————————————————————————————————————————————————————————

 

Dziękujemy bardzo za świetny film i teledysk z naszego wesela za równie świetną współpracę – za zaangazowanie, mily i szybki kontakt, cierpliwoś jesli chodzi o nasze pomysły czy zmiany. A także za dyskrecje w trakcie ślubu i wesela bo nie czuliśmy oka kamery w ogole – zero stresu 🙂 I gorąco polecamy wszyskim szukajacym kamerzysty na swoj wielki dzien.

Pozdrawiamy Kasia i Andrzej:)

——————————————————————————————————————————————————————————————-

Z gorącym sercem polecamy ekipę Film Look! Są profesjonalni, życzliwi i dyskretni, co dla zestresowanych Nowożeńców jest niezwykle istotne. 

Zarówno my, jak i nasza rodzina, przyjaciele oraz znajomi jesteśmy ogromnie zachwyceni filmem i pełni podziwu dla wprawnego oka Jarka i Rafała!

Po obejrzeniu filmu większość z nas miała łzy w oczach, zarówno ze wzruszenia, jak i z radości. Najczęściej padające słowa to: ,,Mistrzostwo świata!”, ,,Niesamowity montaż!” i ,,To tak jakbym oglądał film w kinie!”:)
Dlatego dziękujemy Wam Chłopaki za uchwycenie tak wielu wspaniałych momentów, których – gdyby nie Wy – nigdy byśmy nie widzieli. Dzięki Wam ten dzień pozostanie na zawsze w naszej pamięci – poruszający, kolorowy i radosny. Naprawdę piękniej nie moglibyśmy sobie tego wymarzyć! Cieszymy się, że mogliśmy razem z Wami przeżyć ten najważniejszy dla nas dzień w życiu!

Dlatego, jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości,  czy Film Look jest odpowiednim towarzyszem na dzień ślubu – z uśmiechem na twarzach podpowiadamy – TAK!

Są klasą samą w sobie!

 

Wdzięczni  – Marta i Kamil z Wrocławia 🙂

P.S. Pozdrowienia dla Marty – żony Jarka – cierpliwej montażystki i jednocześnie bardzo pracowitej Mróweczki w tej ekipie!:)